Leden

a het behalen van een EHBO-diploma kan je lid worden onze vereniging. Voor gediplomeerde EHBO-ers organiseert onze vereniging herhalingsavonden in gemeenschapshuis "De Zandberg" van 20:00 tot 22:00 uur. Deze avonden worden gegeven door een gediplomeerd kader-instructeur die tevens beoordeelt of je nog steeds voldoet aan de gestelde competentie eisen.

Elke competentie hoef je maar één keer per verlenging (twee jaar!) te behalen. Dit betekent dat je in twee jaar tijd dus maar op tien oefenavonden hoeft te zijn. Je hoeft dus niet iedere herhalingsavond aanwezig te zijn, maar het mag natuurlijk wel! Door deze herhalingsavonden te volgen blijf je competent en wordt je diploma met twee jaar verlengd.

Onze contributie bedraagt nu € 35,00 per jaar.

Data voor gediplomeerden

Datum   Competenties Toelichting
2021    
9 sept   Algemene ledenvergadering
23 sept 2 - 6 - 7 Nieuwe richtlijnen 28e druk
Letsels / ziekten ademhaling
7 okt 1 - 23 Reanimatie volwassene, kinderen (inschrijven)
21 okt 14 - 20 - 21 Vergiftiging. Letsel oor, neus en mond. Steken en beten.
4 nov 9 Stoppen van levensbedreigende bloedingen (inschrijven)
18 nov 1 - 23 Reanimatie volwassene, kinderen (inschrijven)
 2 dec 3 - 4 - 5 - 15  Bewustzijnsstoornissen en electriciteit 
16 dec 9 - 11 - 16 - 19  Vuurwerkletsel
     
 2022    
     
 
   

Let op: Deelname reanimatie/AED en bloedingen-avonden na aanmelding en bevestiging door secretariaat.

Wijzigingen voorbehouden.

 

Share This